Nejlepsi japonska restaurace v praze

Hlavní strana - Sushi restaurace Samurai, japonská restaurace

Japonská restaurace v Praze s pestrým výběrem japonských specialit, tradiční přípravou pokrmů teppenyaki a karaoke. Fotografie intiréru naší japonské restaurace. Parkování u restaurace
sushi-restaurace-samurai.cz/

Nejnovější recenze - Japonská restaurace Praha - Hele.cz

. večeře poněkud dražší.Velice pozitivně hodnotíme milou obsluhu, interiér restaurace je zajímavý a členitý. Kvalita jídel byla vynikající, nejvíce nás nadchl dezert. Samurai hodnotíme jako jednu z nejlepších japonských restaurací v Praze.
praha.hele.cz/japonska-restaurace/recenze?page=3

Restaurace Samurai, Praha - RESTU

Samurai je největší a nejluxusnější japonská restaurace v Praze. V rukávu má hned několik es – výborné sushi, úžasnou atmosféru, exkluzivní interiér z dílny japonského designéra a výjimečný servis teppanyaki. Hlavními hesly podniku.
restu.cz/restaurace-samurai/

Japonské restaurace Praha - recenze, zkušenosti a...

Spousta lidí si myslí, že Japonci jedí pouze sushi. . Kategorie: Japonské restaurace Sokolovská 42, Praha 8 - Karlín. V jedné z recenzí jsem obchodní centrum na Budějovické pohanila, ale zapomněla jsem na tuto restauraci.
flob.cz/praha/c/restaurace/japonske-restaurace

Sushi Point - síť restaurací se sushi specialitami

Sushi Point - síť restaurací v Praze, Brně a Ostravě s vynikajícími sushi specialitami. Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do restaurace Kobe, nacházející se v samém srdci Prahy.
sushi-point.cz/

Sushi upgrade - příjemné posezení a výborné sushi

Nabízíme kvalitní sushi, japonské a asijské pokrmy. V naší restauraci v Opletalově ulici, Praha 1 je 30 míst k sezení, platit můžete kartou i stravenkami (max. 4ks). Restaurační obědové Menu naleznete na stránce Restaurace - Polední Menu.
sushiupgrade.cz/

Millhouse Sushi Bar...Restaurant - Praha 1...22 | RESTAURACE...

Millhouse Sushi byla jako první japonská sushi restaurace v Praze vyznamenána listinou " nejlepší restaurace ". Mnoho lákavých sushi variací, salátů a nápojů máte v této labužnické restauraci k dispozici. . Typ podniku:restaurace
restaurace.cz/praha-1/millhouse-sushi-bar--china-fusion-restaurant.html

mashhana.cz/

Nabízíme teplá či studená jídla japonské kuchyně včetně dezertů a nápojů. . Možnost vzít si jídlo s sebou. . Praha 6 - Hradčany. Vítejte v japonské restauraci Mash Hana. Od 04 do 06 červnu bude restaurace uzavřena,. japonská kuchyně Sushi
mashhana.cz/

Japonská gastronomie, 4. díl

Informace o nejznámějších japonských restauracích v Praze a okolí.... Horní část s kapacitou 90 míst je restaurační. . Po celé restauraci hraje příjemná japonská hudba. . Kuchaři restaurace Miyabi jsou čeští, jeden japonský.
japonsko-v-cechach.cz/jpc91-japonska-gastronomie-4-dil

nejlepší restaurace v praze Praha | Zlaté stránky

nejlepší restaurace v praze v lokalitě městská část Praha 6, Praha, okres Hlavní město Praha. RANA Restaurant nabízí jedinečný gastronomický zážitek , příjemnou atmosféru, krásné prostředí. . Benešova u Prahy ,
zlatestranky.cz/firmy/Praha/q_nejlep...AD+restaurace+v+praze/1...