Agapornis růžohlavý chovné zařízení

Červenec 2009 « Archiv, Chov agapornisů

U většiny agapornisů se nedá pohlaví určit na první pohled, protože nejsou patrné žádné vnější rozdíly typické pro dané pohlaví. Výjimku tvoří agapornis etiopský, agapornis oranžovohlavý a agapornis šedohlavý. Agapornis růžohrdlý menší
agapornischov.blog.cz/0907

Zajímavosti

U chovných ptáku vás překvapí krotkost jindy bázlivého papouška pták přestane živě poskakovat a poletovat po chovatelském zařízeni a často sedí schoulený na zemi. neofémy, agapornis (cana, hnědohlavý, růžohlavý ), papoušíčkové,
www.chovatelptactva.wz.cz/index_soubory/Page433.htm

Agapornis -ové - pochlubte se... - ifauna

ifauna: Největší chovatelský web v ČR Nemoderovaná diskuse - obrázekPřipojuju se s pochvalou - krásní ptáci i chovné zařízení . Před několika lety i u mě měli možnost výletu ven /už jsou bohužel jen vevnitř/.
ifauna.cz/okrasne251/agapornis-ove

agapornis etiopský chov

z chovu, klece, voliéry a jiná chovná zařízení , fotografie papoušků, diskuzi, chat, inzerci Chovatelstvi - Agapornis - Chov agapornisů Výjimku tvoří agapornis etiopský, agapornis oranžovohlavý a agapornis šedohlavý.
mature.dord.cz/agapornis-etiopský-chov/

Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

bych se zaměřil na rozdíly mezi agapornisem růžohlavým a agapornisem Fischerovým ( Agapornis fischeri), se kterým je často laickou veřejností zaměňován. Agapornis růžohlavý bude vždy menší než agapornis Fischerův – asi o 1 cm.
www.novaexota.eu/casopis/starsi-cisla/04/2009/

Fischeri, Agapornis

Zajímavosti a rady pro chovatele: Agapornis fišeri je se u nás zcela běžný, a kromě přírodního zbarvení (viz. obrázek) existuje mnoho barevných odchylek a mutací. Jeho chov je poměrně snadný, pokud sestavíme úspěšně chovné páry.
www.agapornis.funsite.cz/?page_id=158

Červen 2009 « Archiv, papouscicz

Do mého chovného zařízení se tento druh dostal před několika lety. Koupil jsem mladého, ještě nevybarveného zeleného samce. Mladí ptáci přepeřují do šatu dospělých kolem 13. měsíce. Rosely pennantovy nejsou chovateli považovány za
papouscicz.blog.cz/0906

Agapornis růžohlavý – zářivý drahokam afriky

Naleznete zde Databázi chovatelů agapornisů, inzerci papoušků, diskusi, mutace, přehled druhů ( agapornis škraboškový, agapornis fischeri, agapornis růžohrdlý, agapornis hnědohlavý Chovné zařízení Chovné páry agapornisů
agapornis.ic.cz/menu/clanky/agapornis_lilianae.htm

papoušky agapornis chovný pár

Agapornis růžohlavý – zářivý drahokam afriky . zařízení , dávají ptáky do jiných voliér nebo ptáky prodají jiným chovatelům za účelem změny a následné reprodukce. Agapornis fišeri - iFAUNA Rod Agapornis zahrnuje devět druhů.
sexy.greslo.cz/papoušky-agapornis-chovný-pár/

voliéra pro agapornise

Agapornis fišerův což může mít katastrofální následky CHOVATELSKÉ ZAŘÍZENÍ Tyto barevně bohaté a zajímavé agapornise můžeme chovat v prostorné kleci i v pokojové či venkovní voliéře.
freeporn.fitbar.cz/voliéra-pro-agapornise/